TESCO


  • Płeć: Pies
  • Rok urodzenia: 2010

Nazwali mnie Tesco ale ja wolę Tesio :) Trafiłem do Gaju z Kościana spod Tesco - stąd imię :P Byłem bardzo przestraszony i pokazywałem zęby, zdarzyło mi się też dziabnąć osobę, która próbowała mnie złapać. Moje początki w Gaju nie były zbyt proste, warczałem, pokazywałem ząbki. Potrafiłem bronić jedzenia. 
Na dzień dzisiejszy pracuje ze mną Klaudia, nawet się polubiliśmy, wychodzimy razem na spacerki, gramy w piłkę :)
Gdy poświęci mi się czas i uwagę staje się łagodnym barankiem.
Na smyczy niby potrafię chodzić ale ciągnę jak parowóz, przez co muszę mieć założone szelki bo na obroży po prostu się podduszałem.
Wspominałem, że ubóstwiam piłki? Taaak! To moja pasja, jestem świetnym piłkarzem :) Co do innych psów niektóre toleruje inne nie, szczególnie nie lubię psów zaczepialskich, jeżeli drugi pies nie wszczyna awantur wtedy na pewno się dogadamy.
Raczej nie nadam się do domu z dziećmi, wolałbym ogród lub podwórko, którego mógłbym bronić - jestem świetnym stróżem od razu obszczekuje każdego kto zbliży się do mojego kojca. 
Osoba, która zechce podarować mi dom i opiekę musi najpierw poświęcić mi swój czas, abym mógł się do Niej przekonać i jej zaufać.

Nie możesz adoptować realnie możesz wirtualnie :) Po szczegóły zapraszamy na priv :) Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Tesco możesz to zrobić za pomocą przelewu Schronisko dla zwierząt w Gaju ul. Nadbrzeżna 3/10 63-100 Śrem 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 bądź za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl Koniecznie z dopiskiem DLA TESCO

Chcesz pomóc?

Kontakt: Schronisko 661-222-200

Adoptuj