STATYSTYKI SCHRONISKA W GAJU


Chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacjami, które do tej pory nie były zamieszczane na naszej stronie, mianowicie statystyki. Schronisko na bieżąco analizuje dane dotyczące przemieszczania się zwierząt w schronisku oraz zabiegów, jakie mają u nas wykonywane w celu zapobiegania rozmnażaniu się zwierząt. Co miesiąc będziemy publikować bieżące dane. Dziś przedstawiamy informacje zbiorczą dotyczącą miesięcy od stycznia do lipca br.
W styczniu przyjęliśmy do schroniska 43 psy i 4 koty, wydaliśmy do adopcji 39 psów i 30 kotów, udało się wysterylizować 10 kotek.
W lutym do Gaju trafiło 13 psów i 11 kotów, a opuściło nas 21 psów i 20 kotów. Zabiegi idą już pełną parą, 25 psów i 25 kotów.
Marzec to apogeum przyjęć psów, trafia ich do nas 48 oraz 9 kotów. Do adopcji trafia 37 psiaków i 9 kotów. Kastracji/sterylizacji poddanych zostaje 30 psów i 29 kotów.
W kwietniu przyjmujemy 36 psów i 5 kotów, a do domu jadą 33 psy i 9 kotów. Akcją kastracji/sterylizacji obejmujemy 19 psów i 34 koty.
Maj to już zapowiedź zbliżających się wakacji. Do schroniska trafiają 42 psy i 29 kotów. Do nowych domów wydajemy 39 psów i 5 kotów. Zabiegowi kastracji/sterylizacji zostaje poddanych 28 psów i 17 kotów.
No i zaczynają się wakacje i efekty marcowania u kotów. Przyjmujemy w czerwcu 42 psy i 64 (?!?!?!?!) koty. Do adopcji trafia 30 psów i 18 kotów. Nasz gabinet kastruje/sterylizuje 28 psów i 30 kotów.
W lipcu trafia do nas 45 psów i 54 koty. Nowe domy znajdują: 47 psów i 29 kotów. W tym miesiącu kastrujemy/sterylizujemy 24 psy i 15 kotów.
Mamy nadzieję, że powyższe dane uświadomią Wam jak ważna jest nasza misja, jak ważne są Wasze intencje oraz ile znaczą zabiegi kastracji i sterylizacji… Jednocześnie zgłaszamy się do Was z apelem: sterylizujcie i kastrujcie swoje zwierzęta. To MITY, że suczka powinna mieć pierwszą cieczkę, raz szczenięta, a kotka po sterylizacji nie poluje na koty. Zapobiegajcie rosnącym liczbom zwierząt przyjmowanych do schroniska. W chwili obecnej mamy na stanie około 170 psów i 95 kotów. To zbyt wiele…

Chcesz pomóc?

Nasi podopieczni docenią każdą pomoc!

Dowiedz się jak pomóc