LISIA W POTRZEBIE


Lisia nie jest psim oseskiem, jest raczej staruszkiem, ale pełnym werwy. W swoim 12 letnim, życiu przeszła już wiele. Wyrzucona, sponiewierana trafiła do naszego schroniska. W 2015 roku w wyniku choroby przestała zupełnie chodzić. Dzięki pomocy wielu osób stanęła na nogach. Niestety jedna z łap nigdy w pełni nie odzyskała sprawności. W ostatnim tygodniach doszło do zwichnięcia stawu biodrowego i znowu musimy walczyć nie tylko o jej zdrowie, ale wręcz o życie. Sposoby leczenia są dwa i żadne z rozwiązań nie jest dobre. W najlepszym wypadku czeka ją operacja dekapitacji, w najgorszym amputacja tylnej łapy. W związku z wypadaniem dysku druga opcja może doprowadzić do przeciążenia kręgosłupa i ponownego porażenia. Dekapitacja będzie możliwa, dopiero jeżeli badania wykażą właściwe przewodnictwo nerwowe. Diagnozowanie cały czas trwa, a my żyjemy w ciągłym strachu o jej przyszłość. 
W każdym razie zwracamy się do was z prośbą o poszukiwanie domu dla Lisi, choćby tymczasowego, który będziemy wspierać. Którykolwiek zabieg nie zostanie przeprowadzony najlepiej żeby rekonwalescencja odbywała się w warunkach domowych, a nie schroniskowych. 
Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić Liśce domu prosimy udostępnij, gdyż każde udostępnienie to szansa na dom dla naszego rudzielca. 
Możesz nam również pomóc finansowo. Każda złotówka jest w tej chwili na wagę nie złota, ale życia. 
Schronisko dla zwierząt w Gaju 
ul. Nadbrzeżna 3/10 
63-100 Śrem 
84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 
bądź za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl 
Koniecznie z dopiskiem NA LECZENIE LISI

Chcesz pomóc?

Nasi podopieczni docenią każdą pomoc!

Dowiedz się jak pomóc