Rozbita pseudohodowla w miejscowości Turew!


12 sierpnia 2016r odebraliśmy 8 psów rasy Owczarek Niemiecki z pseudohodowli, która znajdowała się w miejscowości Turew. Psy żyły w skandalicznych warunkach. 
W miskach zielona woda, brak karmy, brak szczepień, psiaki całymi dniami przebywały w kojcach, nie wiedzą co to smycz, co to spacer.....Kojce pełne były psich odchodów. Żyły w nędzy przez całe życie.... Jeden ze szczeniaków, źle się czół, natychmiast pojechaliśmy z nim do lecznicy gdzie okazało się, że miał 41°C gorączki. Obecnie przebywa w lecznicy i dochodzi do siebie, będzie miał wykonane szczegółowe badania.

Pozostałe psy są u nas w Gaju, bezpieczne. Czekają na szczepienia oraz zabiegi kastracji/ sterylizacji. Połowa psów jestbardzo żywa, strasznie domagają się pieszczot, natomiast druga połowa się boi, nie wychodzą z bud. Ale pracujemy nad tym, będzie dobrze.

Odbieramy telefony, odczytujemy wiadomości, gdzie pytacie Państwo „kiedy można adoptować owczarki”, cierpliwości....w Gaju jest ponad setka innych psów, także rasowych, zapraszamy do odwiedzin! 
Owczarki można rezerwować, choć nie ukrywamy, że będą wybierane najlepsze domy! Zależy nam na dobru psów.! 
Wszystkie psy będą wykastrowane, zaszczepione i tradycyjnie, będą przeprowadzane kontrole poadopcyjne. 
Kontakt: 
Schronisko w Gaju 661-222-200

Chcesz pomóc?

Nasi podopieczni docenią każdą pomoc!

Dowiedz się jak pomóc